Soovin Abi! (järg eelmisele küsimusele) 05.10.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Pöördun uuesti Teie poole palvega. Olen Tsernobõli veteran. Nagu soovitasite, pöördusin Tsernobõli komitee poole, sealt vastati eitaval mulle, et abi nemad ei anna. Olen ka pöördunud nii omavalitsuse poole, Sotsiaalministeeriumi, kui ka ettevõtete poole, toetada mind, kuid kasutult. Nüüd pöörduksin isiklikult uuesti Teie poole. Andrus

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Saatke mulle aadressil
jyri.ennet@itk.ee
oma täpsed andmed ja eelnevad kirjad-vastused või vastamatajätmised.
Siis saan tegutseda.
Kannatlikkust,
Jüri O.-M. Ennet
PS vastamise paus oli tingitud arstide streigist, sest elanikkond ja valitsejad vajasid teadasaamist - tervishoid vajab olulisi muudatusi, sest muidu kannatavad lähitulevikus patsiendid ja noored arstid lähevad välismaale.