Kahtlased tegevused 12.09.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma nimelt juba väiksest peale teen asju nii, et ma istun vaatan telekat ja silmanurgast näen, et teiselpool tuba on tekinurk või vaibanurk viltu ja mul käib väga hea saade, aga ma pean minema ja panema selle korda, sest muidu ei saa ma üldse istuda ja vaadata. On ka nii, et ma söön krõpsu näiteks ja ma näen, et pakk on kortsus ja ma pean selle siis sirgeks panema, sest muidu see ei kõlba...
Tõmban juhtme pistikust välja öösel kui olen väsinud ja ma pean tagasi pöörduma, et see panna ilusti, et juhtmel oleks mugav ja ta ei kukuks või ei veereks kuhugi ja et see oleks ilusti sirgelt tooli nurgal ja kui lähen magama, siis ei tohi mu varbad olla väljas...nad peavad olema kaetud. Ja kui ma kõnnin tänaval, siis ma ei tohi astuda kanalisatsiooni aukude peale ja kui kõnnin imelikult mõnest asjast üle, siis pean tagasi kõndima ja ilusti uuesti. Ning kui mul on laua peal pakk kommi ja paki äär on lauaservalt natuke üle, siis pean ta ära panema...Kui mul kõrvarõngad on imelikult üksteisest lahku karbis, siis pean neid kasvõi 10x uuesti paigutama, et nad jääksid normaalselt.On ka nii, et kui vaatan end peeglist ja silme ette jääb nina, siis pean veel 20x vaatama, et jääks terve nägu. Kui ma tõmban rulood alla, siis ei tohi nad jääda eraldi pikkusega vaid peavad olema samaga. Mul on väga väga väga palju sellised asju ja ma ei tea mis mul on viga...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri jutule, üheskoos leiate lahendi.
Neid häireid on teatud elueetapil paljudel. Need on kõrvaldatavad.
Minu vastuvõtt Tallinnas - tel 677 18 05 kaudu registraator annab aja.
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet