Armuvalu 07.06.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Ma ei tea kuidas alustata, aga mu lapse isa pettis mind mitu korda. Nüüd mõtlesin, et peaks oma eluga edasi minema, kaua võib kannadata ja päevast päeva nutta. Kuigi tema nüüd rääkib mulle, et armastab mind ja tahab mind tagasi saada. Ma ei tea, kas anda talle võimalus või ei, kuigi ma südamest jubedalt armastan teda

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Peale jaanipäeva otsustada, siis on näha jaanieelse perioodi käitumine ja ka pidu-melu mõju tema käitumisele.
Vastus on Teie südames ja tema käitumises.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet