Alkoholist vabanemise tahe 13.03.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma olen 35aastane meesterahvas ja mul on naine ja lapsed. Aga meie elu on muutunud lahkumineku äärele, sest tarbin pidevalt alkoholi. Kui nädal olen ilma joomata, muutun närviliseks, olen ka löönud naist ja lapsi, mida hiljem väga kahetsen. Ma ei tahaks lastest ja naisest ilma jääda, tahaks vaga alkoholiga lõpu teha. Aga ma olen töötu ja saan ainult närviluse pärast puudetoetust alla 100 euri. Kas poleks minu probleemile mingit lahendust? Paremat soovides, A.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri jutule, annab rahustavat rohtu. Ise peab ka Mees olema ja tahtma. Tallinnas on ravikindlustamatutele nii ambulatoorne kui ka statsionaarne arstiabi. See on Tallinna rahvale vaid.
Kes seda närvilisust ravib, selle tohtri kaudu saab seda viinaprobleemi ka ravida.
Kui Lapsed ja Pere armas, siis MEES suudab kohe ja päevapealt maha jätta kõik oma pahed, alkoholipahed. Päev korraga, AA rühmad.
Islamirahvad - Allahi ja Muhamedi kummardajad - ei tarbi alkoholi ja suudavad. Sajad miljonid suudavad ilma olla. Suudavad nemad, suudad ka sina - Laste ISA!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet