Neuroleptikumid 13.02.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist!
Tänan vastuse eest!
Rivotril ära-kindlasti! Asendus neuroleptikumidega! Koostöö!
Mõtlen, miks selle pika aja jooksul ei ole psühhiaater kordagi neuroleptikumide võimalusest rääkinud! Ikka rahustid ja AD-d!
Doktor, palun öelge kasvõi üksainus nimeline neuroleptikum-väiksed annused, et mul veelgi ei süveneks probleem näit. madala neerupealsete näitaja kortisooliga, et veelgi ei alaneks vereröhk, mis juba praegusel juhul väga harva 100/ 70,tavaliselt 90/70.üldine nõrkus! Neuroleptikumide kõrvalnähud kirjas kui püüda arvutist uurida!
Rivotrili annuse püüdmisel perioodi vahele jätta-kehalised vaevused ei allu mõttele!Kuidas patsient juhib psühhiaatri tähelepanu: asendus neuroleptikumidega!
Tänan!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kaugjuhtimisel raske soovitada. Risperidon on hea (väikesed, 1/4 annused), vererõhku alandav toime võib avalduda. Ziprasidoni väikesed annused võivad sobilikud olla jne.
Sportlikud ja ortostaatilised (pea üleval...pea allpool) harjutsed on kasuks, vahelduv (soe-jahe, kuum-külm) dušš.
Minu Palve-harjutus.
Head harjutamist,
Jüri O.-M Ennet