Depressioon ja arsti juurde pöördumine kiiremas korras 01.11.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
mida teha, kui oleks vaja kiiremas korras pöörduda psühhiaatri poole? Ma helistasin PERHi juba ja öeldi, et aastalõpuni on kõik ajad kinni, aga mul pole nii kaua aega oodata, kuna see läheb päev-päevalt aina hullemaks ja segab väga palju nii kooli kui ka eraelu. Samas pole raha ka nii palju, et pöörduda erakliinikutesse.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatriakliiniku Dispanseri valvearst võtab IGA päev erandkorras (järjekorraväliselt) inimesi jutule. Võimalus on pöörduda ka Valvetoa arsti jutule, aga neil tegemisi rohkelt.
Soovitan pöörduda ka Dispanseri Juhataja dr. Ülo Kallassalu poole ja tema aitab leida mõne vaba numbri.
Julgelt tegudele!
Jüri O.-M. Ennet