Sõltuvus oma naisest 09.09.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kui naine läks sõbranna juurde koos ööbimistega ära, siis ei osanud ma endaga toime tulla
ja hing valutas väga, armukadedus ei olnudki kõige suurem probleem, avastasin, et ei tule psühholoogiliselt toime ilma inimeseta, kes mu eest hoolitseb jne, sain aru, et olles juba 41, vajan nn "emakest".

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mõni inimene areneb täiskasvanuks aeglasemalt, teised kiiremini. Oma(alla)voolu teed kulgedes võibki mõnusalt-laisalt "emmekese sõltlaseks" jääda - mugav, kohustusi otsustamiseks-tegutsemiseks pole vaja teha, vastutustunnet pole vaja - õpitud abitus, sotsiaalne arengupeetus Mis Annab Muuta ja Tuleb Muuta!
Armastus on andmine - kõigis elu valdkondades ja
Kohusetunne lähedaste nimel - siit algab Õnnerada, Küps Sotsiaalsus.
Parimat soovides ja tegudele!
Jüri O.-M. Ennet