Südame puperdamine vahekorra ajal 04.08.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Miks mul vahekorra ajal süda hakkab tugevalt puperdama (mitte alati, aga vahel juhtub ja rinnus on suur valju, hingamine muutub ka raskemaks)?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tasa-targu kehalist aktiivsust suurendada, oma füüsilisi võimeid edendada. Alkohol ja suits ajaloo annaalidesse. Päevarežiim korda.
Õige vahekorra ajal peabki kõik õnnevahus puperdama, aga rinnus peab olema õnn ja rahu (valu siia ei kuulu).
Harjutamine teeb kehaliselt tugevamaks, tugevaks.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet