Mure iseenesega 19.07.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Minu mure allgas juba paar aastat tagasi kui tekkisid probleemid minu kehatemperatuuriga mis oli iga asendis ja erinevate asjadega mõõtes 35,2 c. Käies arstide vahet ja tehes enndale igasuguseid uuringuid jõutu järeldusele et on tegemist stressiga.Mina irvitasin oma ette muidugi et mida stressi kuna ma olen kõigega rahul kuid nüüd tagant järrgi mõeldes on minu suhtumine ja eluvaated muutunud tõesti paari viimase aastate jooksul. On tekkinud muresid iseendaga läbisaamisel kui ka pereelus.Oeh,suht keeruline kirjutada kuna asju nii võrd palju mis oleks vaja öelda,Pidevalt stressan raha pärast millega tegelt probleemis nüüd nii väga pole. Kisun arusaamatul põhjusel kodus abikaasaga mõtetuid tülisid üles. Ainus mis mind hoiab elu jõus on mu 1,8 a tütar. Hetkel puudumas juba pool aastat motivatsioon ehitada kodus kui ka tööl aga samas kas selleks peab olema motivatsioon et end kodus hästi tunnda kui kõik valmis on. Ilmselt suht segane jutt kuid loodan et saite minust kasvõi mingilki määral aru...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Prioriteete palju (õigemini neid ei ole õigesti reastatud). Kõik korraga sülle ei mahu, kõigi ja kõigega korraga tegeleda ei saa.
vt. minu raamatust "Väljavalitu" Tervisemaja soovitusi, siis reastuvad ka õigesse pingeritta nee Prioriteedid. Ja siis ei ole enam suuri ekslemisi, siis on suhteliselt õigetel radadel kulgemine.
Apteek siin ei aita.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet