Sertaline teva 50mg 27.06.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, mulle kirjutati sellist ravimit nagu Sertaline teva 50mg, kuid tahaks teada, et kas selliste ravimitega võib võtta koos sellist ravimit nagu Meto zok? Ma arsti käest küll küsisin ja tema üttles, et võib, aga siit infolehelt lugedes saan ma küll aru, et Sertaline tevat ei tohi võtta nende ravimitega.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tohib, ainult eri ravimite võtmise vahel olgu ca 1tunniline vahe.
AD on hea, aga harjutused on olulised. Ainult Sertralini võttes jääb palju ravivõimalusi kasutamata. vt. varasemaid, harjutused, "Väljavalitu" raamatust Teile sobilik.
Harjutsi tegema!
Jüri O.-M. Ennet