Pidev väsimus ja tüdimus 13.04.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma olen seda juba pikalt mõtisklenud ning ei oska sellega kuskile pöörduda, kuid nüüd leidsin sellise lehe siit. Nimelt kannatan pideva väsimuse ja tüdimuse all. Mulle tundub, et ma olen loonud iseendale haiglasliku maailma, milles ma elan. Ma tunnen, et ma ei jõua iseendaga enam hakkama saada. Kas sellise probleemiga peaksin pöörduma mingi arsti poole või piisaks vaid psühholoogist?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaater aitab. tervilikud eluviisid aitavad. Korralik puhkus (öine uni ja päevased puhkehetked) aitab. Minu Palve-Meditatsioon aitab pingetest vabaneda ja enesekindlust saada. Regulaarne õpitegevus, et asjad ei kuhjuks. Sõpradega suhtlemine, et üksindustunnet ei tekiks.
Esmane - vanematega oma muret jagada.
Raamatukogus sirvi minu raamatut "Väljavalitu" (õpimisega seonduv jne, küll sa ise näed neid õigeid kohti).
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet