Kaugelolekutunne 19.03.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, olen Teile viimasel ajal mitu korda kirjutanud. (Kaugelolekutunne jne). Seekord sundis mind kirjutama see, et olen juba üle kuu aja Coaxili võtnud ja asi läheb aina hullemaks. Ärevus on suurenenud ja see nõme kaugelolekutunne pole üle läinud. Silmades on mingi nõme tunne, et suuda nagu lugeda ja vaadata, ma isegi ei oska seda vastikut tunnet seletada.
Nüüd paar õhtut olen tundnud alates poole 6st õhtul, et silmad lihtsalt vajuvad kinni. See ajab mind jälle kohutavalt ärevusse ja paanikasse, et nii vara ei saa ju väsinud olla??!! Magama ka ei suuda minna, sest kui pikali lähen, siis on nii jube tunne, nagu kõik käib peas ringi, kõik sündmused ja asjad. Kuna mul on kaks väikest last, siis on ööd ka väga lünklikud. Aga täna öösel ärkasin ise iga natukese aja tagant üles ja magama ei suutnud jääda. Võtsin eile õhtul mingit looduslikku rahustit. See tegi ainult uimaseks, magama ei aidanud jääda, aju oli nagu ikka erutatud ja ei suutnud maha rahuneda. Ma kardan, et lähen hulluks :( Käinud olen ka psühhiaatri juures, aga see kirjutas nii kanged rohud, et käisin kaks päeva nagu narkoosis ringi, enam ei võtnud. Perearst vahetas nüüd neljapäeval Coaxili Cymbalta vastu. Praegu tekitab kõige suuremat ärevust see silmades, peas olev väga ebameeldiv tunne ja see, et silmad nagu vajuvad koguaeg kinni, aga ma nagu magada ei taha. Lisaks see meeletu kaugelolekutunne. :(( Mingi aeg rahustasin end mõttega, et see on üleväsimusest, aga mulle järjest meenub, et mul on neid asju varem ka olnud (va need tunded silmadega, et ei suuda/saa lugeda), vaadata, kuid mitte nii hullul kujul.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vererõhk? Kas madal? AD peab enesetunde paremaks tegema! Kui häid tulemusi ei tule, siis vaja rohtu vahetada. Rohu annusega ja kellla-ajaga "mängida", leida õige annus, aeg võtmiseks.
NB. Harjutused.
Iga tera tervise-elurõõmu varasalve on kasuks. Iga tera!
Kuidas minu Palve-Meditatsiooniharjutus edeneb?
Esivanemad said hakkama, saame ka meie. Küüditamist praegu silmapiiril ei ole, riik edeneb ja saab ka nõrgemaid (Kreeka, Portugal, Iiirimaa) aidata. Liibüa nafta-rahvast me ei pea ka praegu nö demoratiseerima.
Kui nüüd enda asjade eest ka aktiivselt seista-võidelda, eks siis tuleb õnn ka iga võitleja õuele. Elu on võitlus, võitlus nii loomariigis kui ka inim(looma)riigis.
Laste nimel me võitleme, sealt see jõud tuleb. Mis ei tapa, eks see teeb meid tugevamaks.
Iga tera...Sõprusring ja üksmeel!
Kannatlikkust ja head tulemused tulevad!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet