Vee joomine 28.02.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Mul on selline mure, et ma ei suuda vett juua. Võtan veeklaasi ette, aga nagu peas miski blokeerib selle. Ma pole umbes 9 aastat lihtsalt vett joonud või siis umbes lonksu kuus. Sellest saan ma aru, et see ei saa olla seotud mu organismiga, kuna mul sellega kõik korras. Tuleb lihtsalt jube blokk ette, kui vett pean jooma. Samas pole mul juhtunud midagi traumaatilist ka seotud veega, vähemalt mitte veega seoses. Milles on asi? Kas siiski midagi mu keha, mitte mõistusega?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui mahl sobib, siis sellest alustada. Iga päevaga mahla parasjagu lahjendada ja nii see paari nädala pärast puhta veeni läheneb. Lahjad supid on ju ka selleks head. Ideomotoorselt harjutusi tehes - mõttes ja rõõmuga lonkshaaval vett juua.
Selliselt ma asjale läheneksin.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet