Tundub ikkagi subjektiivne see hulluks nimetamine.... 27.02.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen küll õnnelik, et elan maal. Tegelen mesilastega, aga see on alles algusjärgus.

Tundub ikkagi subjektiivne see hulluks nimetamine ja hullumajja vastuvastuvõtt.

Tänan!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui ikka iseseisvalt selgust ei saa, siis konsulteerida spetsialistiga.
Harjutused ja eluviis on alati kasuks.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet