Painavad hirmumõtted 29.01.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Soovin vabaneda pidevalt kummitavatest hirmumõtetest oma täiskasananud laste pärast, need ei lase enam öösel magada ega päeval oma elu elada, püüan mõelda positiivselt ja kordan, er kõik on hästi, kuid see aitab ainult viivuks. See pidev hirm on mind saatnud lapsepõlvest saadik, nüüd tunnen, et asi hakkab üle jõu käima. Kas on võimalik halbu/hirmumõtteid blokeerida ja kas pean pöörduma psühholoogi või psühhiaatri poole?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Sundhirmud-foobiad on ravitavad. Aitab psühhiaater. Arstirohud ja siis psühhoregulatsioon. Probleem on kõrvaldatav.
Psühhiaater aitab.
Jüri O.-M. Ennet