Kas AVALOX tekitab paanikahäireid? 26.11.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Õetütrele - 40.a, kirjutati Avaloxi 5 päevane kuur. Täna 3. päev ja tal on paanikahood, ärevus, nõrkus, ei jaksa enam voodist tõusta, nägemine hägune nagu läbi kile, kiirabi käskis rohtusid edasi võtta. Mida teha? Ta on nii läbi, et mul on hirm tema tervisliku seisundi pärast. Edaspidi soovitas arst neuroloogile number võtta.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ravimitega peab olukord ja enesetunne paremaks minema! Ravimi küsimuses helistage kohe ravitohtrile ja täpsustage edasine tegevus.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet