Psühhoos? 24.11.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas arvate, et tegu võib olla psühhoosiga, kui inimene ei julge olla kodumasinate ligiduses nagu näiteks arvuti ees istudes ja kartes et see plahvatab? Inimene ei saa öösiti magada ja ei erista vahepeal und reaalsusest...samuti mõtleb, et teda kogu aeg jälitatakse või arvab, et tema vastu sepitsetakse mingeid plaane? Luulude kohta nagu kuulmishallutsinatsioonid ei oska midagi ise öelda, aga olen veendunud, et tal on ka need...
Mis sellisest inimesest peaks edasi saama ja kui tõsist ohtu ta kujutaks, kui kohe psühhiaatri juurde ei ole nõus pöörduma ja kui tõsine sellelaadne haigus võib üldse olla?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaater aitab. Väga head rohud olemas ja need hakkavad kohe mõjuma, tervist parandama. Mida rutem raviga alustada, seda parem.
Alkole ja narkole kategooriline ei. Kõik tervisliku eluviisi komponendid on kasulikud.
Aga psühhiaater ja arstirohi ON vajalikud!
Tegutsege!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet