Naine pettis ja jättis maha 01.10.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas saada üle neist tujumuutustest, mida tõi kaasa teadasaamine, et naine pettis? Naine otsustas peale seda, kui teada sain, et meie vahel on kõik läbi, kuid elame hetkel veel ühes korteris. Siit teine küsimus, et kuidas saada üle neist värinatest ja vastikustundest, mis mind vaevavad, kui teda praeguses korteris näen? Need värinad(nagu külmavärinad) ja unetus on mul peale teadasaamist pidevalt vaevanud. Kuidas neist lahti saada? Rohkem kui korra olen mõelnud, et lõpetaks oma elu...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Elamispind lahku! 7-10 km jalutuskäiku iga päev looduskaunis kohas (park, metsarada, mererand jne). Soe dušš (vann) ja kujutlus, et mure koos vanniveega (dušiveega) minust väljub ka igavikku kaob. Minu Palve-Meditatsioon (rahuliult 1. ja 2. samm).
Mees! Ole õnnelik, et nii varakult teada said, et seeeeeeeeee naine sinust ei hoooooooooooooooliiiiiinuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud! Ja mis viiiiiiiiiiguuuuuuuuuuuuuuu sa ise tegid? Ka siit tuleb õpetuseiva leida.
Igast õppetunnist tuleb õppust võtta ja rõõmu tunda.
Ilmas leidub teisigi, kes sama hell ja hea... kellest hoolida.
Parimat,
Jüri O.-M. Ennet