Ärevushäire tugevnemine ravimiga. 19.06.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mu poeg võtab psühhiaatri poolt määratud ravimit. Teame, et ei mõju kohe jne .Hood on läinud veel tugevamaks. Ta ei tule sellega küll ise toime. Ravimit võtab pool tabletti päevas, ainult hommikul. Nüüd ei saa ta üldse rahu, kogu aeg hood peal. On on ju veel teisi võimalusi? Üks asi veel jäi lisamata - vererõhk on kõrge.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Koostöö oma psühhiaatriga on vajalik.
Arstirohu võtmisel PEAB olukord paranema, rohi olgu antud juhule sobilik ja õiges annuses.
Eneseregulatsiooni (minu Palve-Meditatsioon) saab teha, jalutuskäike saab teha - siis teha!
Koostöö psühhiaatriga, siis saab õige lahendi. Varasemaid soovitusi võiks ka sirvida.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet