Anonüümsete psüholoogide leidmine internetist 27.05.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere olen Annika ja olen Teile juba kirjutanud. Soovisin, et te aitaksite mulle leida anonüümset psühholoogi või psühhoterapeut,i kes aitaks mind minu vaimse tervisega tegeleda, kes kuulaks mind, annaks nõu, kellega ma saaks rääkida tervest minu elust, millest ma pole kellelegi rääkinud. Nüüd on mul raske emotsionaalselt, sooviks leida psühholoogi või psühhoterapeut.i Ei tea, kes on parem ja kelle töö nendest mulle rohkem sobiks?? Kes on psühhoterapeut ja kes psüholoog? Mulle olete Te saatnud vastuse, et ma otsiksin internetist, ma otsisin, aga ei osanud leida. Palun aidake, andke mulle täpsemat informatsiooni - kas siis kellegi numbrid või interneti spetsaadressid (Muidugi mul oleks abi eest tasuda, ma ei looda et keegi minuga tasuta tegeleks. Saan aru see, on raske töö!) Aidake...Ette tänades Annika!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

internetist vaata 1188.ee kaudu ja siis otsingusõnade kaudu (mis kõige suuremad probleemid) või siis psühholoog, psühhoterapeut jne kaudu.
Küsite - kes aitaks mind minu vaimse tervisega tegeleda?
Vaimse tervisega tegelevad ka psühhiaatrid. Psühhiaatriakliinikus töötavad koos psühhiaatritega ka psühholoogid. Neid spetsialiste ei maksa häbeneda.
Parimate soovidega
Jüri O.-M. Ennet