Stress või sügav depressioon? 27.05.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mida ma teha saaksin, et sellest vabaneda..?
Hetkel iga pisi asi ajab nutma...paar kuud tagasi oli lahutus.
Ja ehk on see sellest, et elan siiani seda raskelt üle.
Siin 7.a tagasi täpselt oli juhtum, kus peas valitsesid enesetapumõtted, kuni lõpuks lasin sõbrannal endale muretseda mingid rahustid...pakis oli neid 10.
võtsin kõik 10 sisse ja siis oli mul elust ja kõigest savi.
Aga nüüd on sama seis...pole lihtsalt eluisu...
Kas asi võib olla selles, et pikaaegne suhe lõppes ja ma ei oska enam olla üksi ja see tekitab igasuguseid selliseid mõtteid?
Selle lahutuse ja muu jama tõttu, mis sellega kaasnes, on ka tulnud unehäired...ei aita ükski asi...ja kui uni tuleb, siis valel ajal ja ma lasen selle mööda. Ei puhka, ühesõnaga, kuna kardan, et siis ei maga jälle öösel.
Kõik on lihtsalt nii sassis. Mida teha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Igal normaalsel inimesel on lahutusega seoses pingeid, muret, depressiooni. Elu läheb edasi ning minevik tuleb endast maha raputada. Elu on olevikus.
Psühhiaatri jutule - veidi AD ja une korrigeerimine, head rohud olemas. Siis Harjutused ja "uued prillid" e uued hoiakud, uued sihid.
Psühhiaater, AD ja harjutused, "uued prillid", Tervisemaja korrus korruse haaval - selline on teguderada.
Mured on kõrvaldatavad. Maailm on rõõmu täis - jätkub kõigile, ka Teile, Väljavalitu!
Kaunist kuhjaga,
Jüri O.-M. Ennet