Kas psühhiaater või psühholoog? 20.01.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Suur mure: ei suuda millestki rõõmu tunda, ei suuda ka millegi üle kurvastada,
ühesõnaga kõigest on savi. Kelle poole peaks pöörduma - psühholoogi või psühhiaatria poole?Mida üldse vajan?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mure sügav, naerumägi puudub, kõikjal ja kõigest savi - alustaksin psühhiaatri konsultatsioonist.
Probleemi arutamine mõne lähedasega, mõne Autoriteediga. Õpi- ja tegudeplaanid üle vaadata, et puhkuseks piisavalt aega jääks.
vt. minu raamatu "Väljavalitu" ptk. 19.-Kool, ptk. 21.-Isiksuse kujundamine.
Loe, mõtle ja rakenda enda kujundamiseks, et olla Õnnelik.
Oleme sündinud siia Maailma selleks, et olla Õnnelikud ja see raamat aitab sind oma õigeid eluradasid leida.
Kõike kaunist, Väljavalitu!
Jüri O.-M. Ennet