Jalafetiš 16.01.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere Lp. doktor,

probleem on selles, et mul on nn. jalafetiš, ja aegamööda hakkab see juba häirima igapäevast elu. Selles suhtes ongi küsimus, kas, kus ja kuidas seda saab ravida, kui üldse saab ja kui efektiivne see ravi olla võib?
Olen kuulnud, et enamjaolt inimesed vist väga ei kurda selliste asjade üle, et pigem võtavad seda kui naudingut vmt, aga mind on see häirima hakanud.

tervitades

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Perenõuandlas seksuoloog täpsustab probleemi, annab juhiseid ja aitab.
Dr. Imre Rammul Tallinnas, näiteks. Seksuoloogid on ka teistes suuremates linnades.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet