kuidas hindate? 28.04.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Mul ei ole küll küsimust isikliku tervise kohta, ent mind huvitab väga üks küsimus, millele olete ehk nõus lühidalt vastama?

Nimelt: kuidas hindate psühhiaatri vaatenurgast niisugust asja nagu "Harri Kingo fenomen"? Kas on selle puhul tegemist ka osaliselt meditsiinilise probleemiga?

Tänan.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Harri Kingo fenomen = kindlate seisukohtadega isik, kes julgeb iseseisvalt mõelda ja oma mõtteid ka avalikult öelda.
Tehke järgi, s.o. leidke oma isikupära ning arendage seda, jäädes endaks.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet