Käitumine 03.10.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.Minul on põhimõttelist laadi küsimusi.

Mõni oma suures tarkuses kahtleb omapäraste või lausa psüühiliselt haigete võimes soliidselt ja kohati isegi meeldivalt käituda.
Kuidas selle asjaga need lood tegelikult on?
Mäletan, et meie küla lollike oli kõige viisakam ja paremini kasvatatud meesterahvas, keda mäletan.
Ja kumb on väärtusetum ja tühisem inimesena: see, kes teist ta omapärasuse või lolluse tõttu narritab või see, kes sarnaseid narritamisi rahumeelselt välja kannataga püüab?
Võib-olla pole see kõige õigem koht, kuskohast küsida, kuid käitumis- ja muud häired kuuluvad vist ka psühholoogia valdkonda.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mõtlen nagu Teiegi!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet