diagnoosi kriteeriumid 22.09.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas sünge ja tigedav6itu pilguga silmavaatamine ( m6ne meelest ) ja max kord-paar aastas v6i veelgi harvemini vähe k6vema häälega rämedav6itu käitumine on piisav meelehaiguse kriteerium?
Inime v6ib ju ka lihtviisi masendunud olla, kuid see pole minu arust keelatud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Inime v6ib ju ka lihtviisi masendunud olla, kuid see pole minu arust keelatud.
-Võib küll. Normaalsuse piirid on avarad, haiguse raamid on ahtad!
tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet