Ad ärajätmine 04.03.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Võtsin ixelit 45 päeva ja jätsin päevapealt ära kuna hakkas mao peale ja kogu aeg iiveldas. AD kirjutati välja paanika ja ärevushäire raviks. Nüüd on möödas viis päeva ilma rohuta, vahel pea käib ringi, jalad lähevad natuke nõrgaks, imelik tunne on kehas, aga seda rohtu ka ei tahaks enam võtma hakata. Kaua need kõrvalnähud veel kestavad. Muidu tegi see rohi olemise paremaks, aga püüan ise toime tulla, elu on elamist väärt ka ilma rohtudeta. Olen 50 aastane naine.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rohi, harjutused (viis rühma) ja "uued prillid" e uued hoiakud - see on tervenemise rada.
Järjekindlat harjutamist. Alustada minu harjutusest.
Jüri O.-M. Ennet