kõike head 09.02.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Jõudu Teile, dr Ennet, kõiki meid vaevatuid ja koormatuid aitamaks, julgustamaks ja lohutamaks.
Olge ka ise aidatud ja julgustatud ja kõike head ja kaunist Teile.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui hinge-küünal tulukesega ja sellega ka teine küünal süütada, siis on ju kaks valgust, kaks soojust, kaks tarkust, kaks enesekindlust, kaks usku jne. Tegelikult rohkemgi veel. Ja mõlemile!
Tänud teile,
Jüri O.-M. Ennet