zoloft ravimi kõrvalmõjud 23.01.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere.minu raviarst kirjutas mulle zolofti, kuna mul on juba umbes pool aastat unehäired ja on olnud viimastel kuudel ka paanikahäireid. Olen ravimit võtnud nüüd 2 nädalat( esimesel nädalal pool tabletti) ,aga kõrvalmõjud ei taha kaduda.Võtan ravimit õhtuti, öösel higistan kõvasti ja käin palju vett joomas. Päeval on maos tohutu raskustunne, suus on mõru maitse ja tohutult ajab jooma. Kas see on normaalne ja kaua see veel kestab. Või peaks rohu võtmise lõpetama? Kas selle ravimiga pole lubatud klaas veini või sampust peoõhtul?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rohu võtmisega peab enesetunne ja tervis Paremaks muutuma. Õige rohi ja õige annus. Sellele lisaks ka harjutused ja "uued prillid."
Pidage nõu oma raviarstiga.
Peo- ja piduõhtutel tuleb ka käia, aga sellel õhtul siis seda AD rohtu küll ei võta.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet