alkohlismi vastane ravi 21.01.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere,

kas ja kus tehakse praegu alkoholismivastast ravi? Milles see seisneb? Kui on mingid süstid, mida need sisaldavad?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Wismari Haigla Tallinas, A-polikliinikud teistes linnades, psühhiaatrid annavad arstiabi.
Kõige tähtsam "süst" on - soov elada endale ja teistele rõõmuks, mitte õnnetuseks. Vägisi kedagi kaineks teha ei saa, vaid surmahirm suudab seda. Aga siis on juba paljudel juhtudel hilja.
Kas Esivanemad selleks oma eluvõitlusi võitlesid, et sinust viinanina tekiks?
Austa Esivanemaid, Mees!
Psühhiaater annab konkreetseid selgitusi konkreetse juhtumi korral.
Ole Kaine! OK!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet