ärevusega depressioon 14.01.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere doktor,palun selgitage ravimi toimet mis just mind aitas 8a tagasi.anafranil.oli depressioon unetuse ja ärevusega.sain seda veeni vist 10 korda ja mõjus väga hästi.kusjuures samaseid tablette ei saanud võtta,kõrvaltoimed tugevad,südamekloppimine,jõuetus.jube higistamine.kas ka praegu on võimalik seda ravi saada sest esimesed depressiooni tunnused juba olemas.unetus just see mis süvendab,kardan himsasti seda õudust mis siis üle elasin .ravi kestis 2 aastat.tänuga Teile head soovides.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tritsüklilisi AD kasutatakse, Anafranil (clomipraminum) tabl. kasutatakse ka praegu. Süste ei. On ka Anafranil SR (pikatoimeline) olemas. Võibolla see sobib.
Pidage nõu oma psühhiaatriga. Tänapäeval rohte mitmeid.
Kasutage kindlasti ka muid tervistavaid võtteid. Kindlasti.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet