südamelöögid 07.01.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Õhtul voodisse heites ülemine kehaosa tervelt töötab nagu südame rütm.Võin vabalt pulssi lugeda, tunnen täpselt südame lööke.Eriti on tunda kurgus ja rindkere piirkonnas. Kas see võib olla ärevuse sümptom?Ootan teie vastust ja tänan ette.
Viive

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Milline noorus? Millega tegeled? vererõhk? Sportlikud harjumused? jne.
Teha minu Palve-Meditatsiooni harjutust, jalutuskäigud.
Vajadusel tohter kirjutab lühiaegselt rahustit - Valocordin-diazepam´i tilku.
Terves kehas terved tunded!
Harjutamine teeb meistriks.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet