valud südamepiirkonnas 21.12.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

mina enam ei tea mida teha.olen korduvalt käinud sama murega perearstil.juba 7 kuud iga päev on mul südames või südamepiirkonnas valud, aru ma ei saa millest?? uuringud ja proovid kõik ok.röntgen tehtud,mandleid uuritud, südame ekg, ehho ja koormustest olid ok.arst soovitas 2 kuud magneesiumi tablette süüa aga mitte midagi pole paremaks läinud.arst ütleb et ju siis närvidest aga ma ei usu.ma lihtsalt ei tea enam kuhu ja kelle poole pöörduda?

ise ma alles 25a aga need valupisted ja ebamugavus südame piirkonnas häirivad tõeliselt ja isegi hirmutavad kuigi midagi pole ju leitud!?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ostke apteegist rahustavat teed ja jooge. Minu Palve-Meditatsiooniharjutus on väga sobilik. Korralik uneaeg ja jalutuskäigud.
Iga päev veidi rosinaid on igale südamele väga hea. Mineraalvett veidi juua (vt. ikka neid, kus mineraale - Värska, Borjomi).
Soovitan ka söögipärmi - toidupoe piimaletis, kuubikud ca 1.90 - 2.00 EEK´i tk. Sellest 1/3 kuni 1/2 veeklaasi ja üks kord päevas (kas hommikul, päeval või õhtul - oma valik). Selles pärmijoogis palju vitamiine. 3-4 päeva võtta ja siis 1-2 päeva vahet, siis jälle võtta seda pärmijooki.
Kõik saab korda!
Jõulutervitustega,
Jüri O.-M. Ennet