hasartmängu sõltuvus 28.11.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kas eestis on hasartmängu sõltlastele keskust kus olla mingi aeg ja hilljem ellu tagasi tulla nagu seda on alkohoolikutel. Või kas on hasartmängu sõltlasel võimalik olla kuskil rehablitatsioonikeskuses (vabandan kui on kirja vead) ette tänades

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinnas Wismari Haiglast saate selgust. Rühmad on, aga keskust (nagu narkosõltlastel) ei ole.
Võtke asja organiseerimine enda peale!
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet