kas paanika või südamehaigus 24.10.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tahtsin küsida teilt sellist asja.olen noor 25-aastane nüüd eelmine ja seekuu olin viiruses ja tekis selline minestustunne viiruse ajal ja nõrkus ja külm higi ,võtsin ka antibiootikumi -põskkoopapõletik.kunagi oli südamelihasepõletik,kardan et äkki see südamest või ärevushäire,koguaeg nõrkus .kas peaks südant kontrollima`???

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Viirushaiguse järgselt on k õ i k inimesed veidi "nirud." Sügiskaunis loodus ja jalutamine, hiljem aktiivsem kehaline tegevus ja veelgi hiljem isegi trenn - see on õige rada. Minu harjutus sobib kohe - vaikselt ja rahulikult.
Mona-Linda naeratus ja Elu Naerab Vastu!
Parimat,
Jüri O.-M. Ennet