närvisüsteem-süda 17.10.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

olen 24a naine. Mureks liigne higistamine, pidev pissi häda ja rahuloleku EKG on 109 (viimati muidu olnud 111 ja 108). Süda korras. Viimasel ajal olen tundnud ennast ka rahutult (ehmatan pidevalt), eriti see pidev arsti vahet jooksmine, kõik vereanalüüsid ja kilpnäärme analüüsid korras.
Jube higistamine ja WC vahel jooksmine hakkas koos Kure-Tõrje pillidega (enam ei tarvita), mis tõstsis ka kehakaalu 10 kg.

Mis oleks ravi, vitamiinid?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vaja psühhiaatri vastuvõtule, veidi probleeme täpsustada. Sagedase urineerimise vastu AD olemas. Pingete maandamisel (sport, psühhoregulatsioon) ka higistamine taandub. Sportlik tegevus kasulik.
Tohtri jutule ja saate abi.
Tervitades,
jüri O.-M. Ennet