suhete kordaseadmine 08.10.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline mure,et olen kahel korral pödenud depressiooni ja selle tagajärjel on osad minu sugulased minusse suhtuma hakanud negatiivselt.Nad väljendavad oma käitumisega,et olen ebanormaalne inimene.Ma ei ole alkohoolik,ei liiderdaja,ei midagi seesugust,pelgalt see haigus.Ma peaksin kuidagi oma kohta ja olemist siin kindlustama,aga kuidas,andke mulle nöu.Pole vöimalik,et langen nii madalale tasemele,et hakkan ebameeldivusi ytlema.Olen möelnud,kas näidata neile mingit arstilt saadud dokumenti minu haiguse kohta.aidake palun!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Enesehinnangut tõstab kehaline reipus, harjutamine. Terves kehas ka tervem enesehinnang jms. Sellest alustada. Minu harjutus õpetab psühhoregulatsiooni. See ka vägeva toimega.
Paberit ei vaja Teie, ei nemad. Elage OMA elu ja võtke nende ütlemisi vähem arvesse.
Igast murest saab üle!
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet