suured tujumuutused ja kontrollimatus 14.06.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.Olen 25 a 3 lapse ema.olen väiksest peale väga tujukas ja sõjakas olnud ja nö närvihaige nagu öeldi.iga aasta kuu jne muutub asi hullemaks.igast asjad ajavad mind närvi.ka pisiasjad.pärast ei mäletagi mis see oli mis närvi ajas.kaotan siis täiesti kontrolli enda üle.et ei tea mida teeks.teen igast hulle asju.sõpru mul põhimõtteliselt enam pole ka seepärast.siis on pidevalt masendus et tunnen ennast nii koleda vanana mõttetuna jms.ühesõnaga kardan täitsa et katus sõidab ükshetk täitsa öra ja reen midagui pöördumatut või võetakse mult lapsed ära....kas ma peaks pöörduma psühholoogi või psühhiaatri juurde või mida edasi teha.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tulge vastuvõtule!
Tervistavaid harjutusi (vt.varasemat) saate kohe tegema hakata. Minu harjutus.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet