Lp. dr. Ennet 16.05.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Lugesin netist, et Te olete Keila Haigla Polikliiniku Psühhogeriaatria osakonna juhataja-vanemarst. Sellega seoses soovin teada, kas Te võtate ka Keilas patsiente vastu? Mul nimelt oleks lihtsam tulla Keilasse kui Tallinnasse, sest Teie vastuvõtule olen tükk aega juba tahtnud tulla, aga takistuseks on see, et mitte kuidagi ei saa ma sellega hakkama, et tulla Tallinna kesklinna. Alati, kui olen linnas käinud, on mul õhtul ja öösel halb olla, ärevus tahab ära tappa...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Töötan nüüd jälle Tallinnas.
Keilas on minu asemel nüüd uus ja tore psühhiaater - Arvo Petersell. Võtab vastu ka Keila haigla dispanseris.
Kindlasti saate abi.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet