Lapse sundmõtted 14.05.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mida teha, kui 6a tüdruk kaebab, et tal on head mõtted ja halvad mõtted (näit et ema pole hea)? On kolm päeva olnud reziimist väljas - suhteliselt nõrk närvikava lapsest peale.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kallistada, vestelda, rahustada, muinasjutud, ühised jalutuskäigud, julgustada.
Kehaline tegevus tugevdab nii keha kui ka vaimu. Korralik uni. Rohtu ja tohtrit hetkel vaja ei ole.
Sellest alustadagi.
Parimad soovid,
Jüri O.-M. Ennet