AD-d ja organismi puhastamine 13.05.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Olen 2 nädalat söönud AD-d, aga tahaksin enne suve teha Detox organismi puhastava kuuri. See seisneb selles, et natuke misktuuri tuleb lahjendada 1,5 l vees ja see päeva jooksul ära juua. Kuur kestab 20 päeva ja see mikstuur sisaldab erinevate ravimtaimede kompleksi.
Kas tohin nii pika organismi puhastava kuuri AD-de ajal teha?
aitäh!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mis mikstuur-tinktuur see on? Põhimõtteliselt tohib. Vajalik on korralik uni, puhkus ja vaja on ka normaalselt süüa. 2-3 nädalane paast on vastunäidustatud! Ei sobi, teha ei tohi! Aga raviteed igapäeva-menüüle lisaks - sobib.
Pidage nõu oma raviarstiga.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet