paast ja antidepressandid 23.04.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! oleks soov proovida veepaastu, aga võtan antidepressante. kas need kaks sobiksid kokku?
Ette tänades!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui paastute 1-2-3 ööpäeva, siis sobib, aga rohkemaga ei sobi. Rohkem ma paastu Teile praegu ka ei soovita.
Jälgige enesetunnet ja ärge end "vägistage."
Korralik puhkus ja et ei külmetuks - naba olgu kaetud, mitte nagu mõned, kes endale kevadist munasarja põletikku või siis neeruhaigust või seljavalu oma "moega" hangivad.
Parimate soovidega,
jüri O.-M. Ennet