kartused 23.03.01 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Selle aasta alguses hakkasid mul tekkima imelikud hirmuhood.Kartsin kooli minna,ei tahtnud enam väljas käia,inimestega koos olles tundsin ennast halvasti.Hommikul üles ärgates hakkas kõht valutama,sest teadsin ,et pean tunni aja pärast koolis olema.Hommikul ei lähe isegi toit alla.Olen sellest ka emale rääkinud,kuid tema ütleb,et mul pole midagi viga.Kas ma peaksin siiski spetsialisti poole pöörduma,et oma hirmudele lahendus leida?

Arst vastas:

dr Kadri Toomla

Psühhiaater

SA TÜK Psühhiaatriakliiniku lasteosakond, Praktilise Psühholoogia Erakool ja Nõustamise Keskus SENSUS

Kindlasti peaksite pöörduma kas psühhiaatri või psühholoogi poole.

Lugupidamisega Kadri Toomla