ükskõiksus 06.03.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olen tarvitanud 3kuud rexetini, olemine ja enesetunne on parem, aga mure selles, et mingi tegevus ei paku enam vähimatki huvi, näit.meeldis varem väga suusatada või sörkjooksu teha või niisama kõndimas käia,nüüd peale tööd lösutaks ainult diivanil teleka ees,isegi mingit ajakirjandust ei taha lugeda või kuhugile külla minna, samuti tahaks üksi olla, töö on mul küll inimestega suhtlemine, aga kodus oleks kõige parema meelega üksi kui võimalik.Tunnen huvi,kas see jääbki nii ja mida ette võtta, sundida küll ennast ei viitsi.Parimat soovides Anu

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Elus kõik muutub: muutuvad olud ja muutume ka meie. Üks variant - jäämegi keskkonnast tingitud muutustele lootma. Teine variant - muudame-kujundame end ise vastavalt enda Loomusele, eeldustele, huvidele. Lakke sülitades on lagi must ning tatine (loe süljene), aga arengut, inimarengut ei ole.
Anu, rohu suhtes pea nõu arstiga (annust annab võib-olla veidi muuta) ja kujunda end ka ise, kujunda Endaks.
Aegajalt peab ka üksikum olema.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet