harjutused 18.01.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Pole siiamaani aru saanud,kuidas neid teie harjutusi peab tegema ja mis harjutustest te üldse räägite,ma ei leidnud neid kuskilt.....tahax neid teha,sest ei soovi eriti neid AD süüa....mul nimelt igast foobiad ja ärevus- ning paanikahäired....Ja veel küsimus-mul jätab süda jube palju vahele,kas see on ka tingitud närvisüsteemist ja kas teie harjutused aitavad nendest ka vabaneda. Aitäh

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt. ca 8-10 vastus tagasi ja sealt hakkabki asi selguma.
AD on teatud etapil vajalik ja kasulik. Arst ütleb vajaduse.
Südame osas on vaja perearsti juues teha EKG uuring ja siis selgub südame seisund. Noortel annab süda tunda ka ärevushäirete, stressi korral - seal on minu harjutus kasulik. kerge kehaline aktiivsus ja korralik puhkust on alati kasulik.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet