olen väsinud sellest olukorrast 26.12.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olin abielus 13 a.kuidagi märkamatult aja jooksul muutus see abielu minule vastvöetamatuksNäiteks talle ei meeldinud minu sõbrannad,oli neile halvasti ütlused,lõpuks ma kaotasin nad.ei tohtinud ma kusagil üksi käia,isegi tööl koosviibimistel ,süüdistad pidavalt ,et mul on armuke .pidin olema ainult tööl,)sealt ka kellaajaliselt koju tulema ) ja kodus.isegi tütrega ei tohtinud omavahel rääkida,sest mehele ei meeldinud selline#salatsemine#.jne Olin selles abielus alla surutud .sekka veel tema igakuised joomised siis olin ma kõigis ja kõiges süüdi,siis oli ta kohe eriti tige.olen ise hästi tagasihoidlik ja leebe.nüüd elan lapsega eraldi juba aasta ja tunnen ennast väga hästi.häirib see,et ta ei lase minust ikkagi lahti,. iga päev, mitu korda päevas helistab,kui ma ei vasta ,helistab lapsele, soovib kooselu,minu vastuseid ta ei kuula,olen korduvalt otse öelnud,et enam kooselu ei soovi .Halb see,et peame tööalaselt suhtlema.Ära kolida jälle laps ei taha,Olen sellest kõigest väsinud.ette tänades.K

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tulge vastuvõtule, annan nõu!
Suhted tuleb täpselt piiritleda: Laps ja Ema-Isa, Endiste suhted, Tööalased suhted.
Alkohoolik ongi armukade, paranoiline, jälgiv, kahtlustav, agressiivne. Kuniks alkohol, seniks olgu suhete-suhtlemisel Hiina müür vahel. Eestlaste alkohopoliitika (rahamasina poliitika töötab, inim-komponent puudub) ja rahva alkoholiseerimine on meie Eestirahvale samavõrra suur kuritegu kui araabia-rahva "demokraatlik" kambakaga vabastamine sõdalaste, pommidega, kallutatud diplomaatiaga. See on teatud riikide "rahu-poliitika" Allahi rahva suhtes (või on sealtkandist nafta-lõhna tunda, geopoliitilist kasumit). Ristisõdade aeg ei ole ümber: ei maailmas riikide vahel, ei Eestiriigi sees alkoholiga, ei kodanike omavahelisel suhtlemisel (alko-sõltlasena).
- Nafta mõõk on armutu, alko mõõk on salakaval. -
Allahi rahvas palub viis korda päevas endale ja oma rahvale paremat. Soovime meiegi, vähemal korra, vähemalt Uusaastaööl - uuemaid Inimsuhteid.
Kaunist ja Inimlikku Uut Aastat!
Aga ise tuleb aktiivne olla! Küll Taaragi meid siis aitab!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet