naise armastus naise vastu 22.12.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kuidas saada abi, et sellisest armastusest üle saada.mida teha.mul on kaks väikest last.pojad.olen täielikult sassis oma eluga, tahaks sellest välja tulla, aga ise ei saa ja nagu ei tahagi.klas ja kus oleks võimalik saada psühhiaatralist abi, haigla ???

LIIS

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Millega Laste isa tegeleb? Korralik mees korrastab seda sättumust.
Konsulteerida ja soovitusi saab seksuoloogilt.
Tore, et Lapsed on. Tegelege nendega rõõmsameelselt!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet