Cipralexi kõrvalmõjud 10.11.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Mulle määrati Cipralex ja alustasin selle võtmist ning koos sellega algasid ka peavalud. Täna on kolmas päev ja peavalu ei ole vähenenud. Ravimi infolehelt ma sellist kõrvalmõju ei leidnud. Küll leidsin teiste kõrvalmõjude kohta, nagu kõhulahtisus, unisus ja pearinglus, mis mul samuti on. Kas peavalu kaasnemine on midagi tõsist või on see tavaline ja möödub peagi?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Õues jalutamine kõrvaldab peavalu. Kehaline aktiivsus ka. Kui harjutusi teete, siis läheb kõik tervisega paremuse poole. Ainult rohtu oskab igaüks neelata, aga sellest ei piisa. vt. minu varasemaid soovitusi.
Cipralex on hea, harjutused (5 rühma) paremadki veel, uus hoiak e eluviis - parim.
Loe varasemaid soovitusi, mõtle, tegutse!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet