kas olen ka haige? 29.09.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

mu vend oli skisofreenik veetis kuid haiglas ja sai palju rohte mille tagajärjel ta väga muutus. mitmel korral tegi enesetappu ja viimaks tal see ka önnestus. kas minul vöib ka see haigus olla? tema surmast alates on minu elu alla käimas. köigepealt avastati HPV ja siis hiljem kaotasin lapse mis oli ja on ikka veel minu elu suurim soov.
arstiabi pole siiani kasutanud kuid olen möelnud sellele tihti.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Jaanalinnu taktika ei sobi. Selgitust ja enesekindlust annab kohtumine tohtriga -siis rahunete täieliselt.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet