arstid 20.09.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tundub et olen sattunud depresiooni küüsi midagi teha ei taha, pisematki asjad on rasked , uni on aga magada ei saa ja üleüldse erilist isu pole, Aga kuhu minna arsti juurde? ja kuidas kas peab kõigepealt kuu ajama taga perearsti ja temalt saatekirja saama või on võimalik kuskil kiirelt ja korralikku ravi saada

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Saatekirja vaja ei ole. Dispanserisse number (järjekorrad olemas), Valvearsti juurde saab koheselt. Eraarsti jutulepääs kiire.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet